Mamy Pierwszy Sojusz !!!
Dnia 25.12.2009 po godzinie 20:30 Podpisałem Sojusz z Gangiem TBC.
Dzięki temu zwiększyły się nasze tereny oraz liczność ludzi


  PRZEJDŹ NA FORUM